3 komentāri

20 spilgtākajiem Latvijas mūziķiem apvienojoties “zvaigžņu korī”, tapusi īpaša Ziemassvētku dziesmu Divas dvēseles. Projektam, kura sastāvā ir tādi mūziķi un vokālisti kā Raimonds Pauls, Renārs Kaupers, Dambis un citi, dots nosaukums Kaut kur Ziemeļos. 

Mūziķis Ralfs Eilands, viesojoties Renāra Zeltiņa šovā, atklāja, ka viņam tapusi melodija un piedziedājums, un dziesmas pabeigšanu kavē vien teksta trūkums. R. Zeltiņš iesaistījās dziesmas tapšanā, uzrakstot pirmo rindiņu un ieteica iesaistīt citus Latvijā labi zināmus mūziķus. Lai pabeigtu Divas dvēseles motīvu, roku pielika Igo, Māra Upmane-Holšteine, Goran Gora, Rolands Ūdris, Juris Kaukulis, Agnese Rakovska, Aminata, Jānis Aišpurs, Renārs Kaupers, Intars Busulis un Dons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Studijā Ralfam pievienojās Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa un pārsteidzoši – arī Dambis, īstajā vārdā Raimonds Lagimovs, no rokgrupas Inokentijs Mārpls. Lielākais gandarījums Ralfam esot, ka dziesmas ieskaņošanā piedalījās arī maestro Raimonds Pauls, kurš iespēlēja viņa sacerēto melodiju.

Instrumentālo pavadījumu iespēlējuši grupas DaGamba mūziķi, stīgu kvartets Kvartz, Reinis Briģis, bungas – Andris Buiķis, kā arī krāšņais Rīgas Gospelkoris ar Reiņa Ozoliņa līdzdalību.

Dziesma vietnē Youtube kļuvusi par hitu, jo kopš tās video publicēšanas 18. decembrī tā skatīta vairāk nekā 83 tūkst. reižu.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl