Kaupers ar ģitāru pārsteidz vilcienā uz Jelgavu

Komentāri
Kaupers ar ģitāru pārsteidz vilcienā uz Jelgavu
Foto: F64

”Šī rīta patīkamais pārsteigums!” 7. oktobra rītā vietnē Facebook lepni pavēstīja AS Pasažieru vilciens. Un iemesls lepoties ir patiesi, jo aukstajā rītā uz pārsteiguma koncertu ”pārvadātājiem” izdevies savaņģot nevienu citu kā grupas Prāta vētra mūziķi Renāru Kauperu.

No fotogrāfijas spriežams, ka vilciens ir reisā uz Kaupera dzimto Jelgavu. Tiesa, vismaz pirmās četras sēdvietu rindas neviens pasažieris nav ieņēmis. Sociālo tīklu lietotājos gan sējušās bažas par to, ka vai tik tas nav “fotošops”, tomēr Pasažieru vilciena pārstāve Sabīne Ozoliņa norāda, ka “tas viss bija reāli”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Renāra harizma ir nepārspējama. Fakts, ka viņš ir tālu no iedomības purva, viņa vērtību ceļ aizvien augstāk debesīs,” priecājas Facebook lietotāja Gunita. ”Žēl, ka es nebiju tajā vilcienā,” skumst Evija.

”No rīta bija viens tāds vagons tukšs (ar šādiem sēdekļiem, Jelgava-Rīga, 8.50), bet Renāra vietā stāvēja konduktore un teica, lai iet uz kādu citu vagonu. Izskatījās gan pēc kā tehniska, jo ārā mehāniķis ko ņēmās gar vagona sānu. Iespējams, šis, iespējams, nē, iespējams feiks, ņemot vērā, ka mūsdienās katrs otrais bildētu un liktu soc. tīklos, bet šī ir vienīgā bilde un neviens neko nezina,” notikušo skaidro aculiecinieks Raitis.

“Twitter kontā publicējām šo bildi (kas NAV foto kolāža), kura fotografēta, domājot par kopīgu sadarbības projektu ar Imanta Ziedoņa fondu Viegli, kas tiks realizēts tuvākajā nākotnē, un par to tiks informēti arī mediji,” par šā rīta “patīkamo pārsteigumu” portālam Skaties.lv pastāstīja Ozoliņa.

Renāru Kauperu ar un bez ģitāras skaties galerijā!

Lasi vēl