Kaupera un Vaikules duets “ieliek kloķi” Jaunajam Vilnim

15 komentāri

Kad ar paceltu galvu no Jūrmalas aizgāja konkurss Jaunais Vilnis ar savu krāšņu šovbiznesa zvaigžņu plejādi, nevienam pat prātā neienāca šāds notikumu pavērsiens.

Pēc Jaunā Viļņa aiziešanas no Jūrmalas daudzi gaidīja – kas nu būs? Vai Jūrmala pārtaps spoku pilsētā? Ko kūrortpilsēta iesāks bez Krievijas estrādes zvaigznēm? Lūk, ko!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziedātājas Laimas Vaikules organizētais festivāls ir ne vien vienuviet sapulcējis tikpat iespaidīgas mūzikas zvaigznes, bet arī piepildījis Dzintaru koncertzāli. Par vienu no iespaidīgākajiem festivāla priekšnesumiem kļuvis Vaikules un grupas Prāta Vētra solista Renāra Kaupera duets dziesmā Skolskije Ulici, ko oriģinālversijā Prāta Vētra izpilda ar grupu Bi-2.

Tikmēr Jaunais Vilnis Sočos “knapi velk dzīvību” – jauno izpildītāju konkurss zemās biļešu pircēju aktivitātes dēļ pārcelts uz rudeni, bet jau ar nākamā gada konkursu atkal skatā Jūrmalas virzienā.

FOTO – Laima Vaikule Dzintaru koncertzālē

VIDEO – Laima Vaikule un Renārs Kaupers

 

Ренар Кауперс поёт с Лаймой “Скользкие улицы”.Ренар Кауперс поёт с Лаймой “Скользкие улицы”.Пожалуй, один из самых эмоциональных моментов второго вечера фестиваля “Рандеву Лаймы Вайкуле”, генеральным спонсором которого стал банк Rietumu. Лидер знаменитой латышской группы Brainstorm Ренар Кауперс поёт с Лаймой песню “Скользкие улицы”. В “запасе” Клуба “Юрмала” ещё видеоролики с выступлением Нани Брегвадзе, певшей с Лаймой “Тбилисо” и заводная Верка Сердючка – поставим чуть позднее.С уважением и любовью, ваши Клуб “Юрмала” и Андрей Шаврей, Видео автора.

Posted by Клуб “Юрмала” on ceturtdiena, 2015. gada 9. jūlijs

TOP komentāri

 • krista
  +5 +5 0

  krista

  Paldies Laimai!!!! Grūi iedomāties patriotiskāku nostāju - bez liekiem vārdiem, bet ar darbiem... Un visiem mūziķiem par piedalīšanso!
 • sprīdis
  +4 +4 0

  sprīdis

  lai nu kā tur nebūtu ar to vilni bet man prieks par mūsējiem, gan Laimu gan Renāru.
 • Ieva

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl