Kašeram saulesbrilles kalpo trīs mērķiem

Komentāri

Multimāksliniekam Kašeram, īstajā vārdā Kasparam Blūmam-Blūmanim, ir vairākas aizraušanās. Viena no tām – saulesbriļļu kolekcionēšana.

Katras brilles saistās ar savu stāstu, bet īpašu stāstu glabā kādas pavisam sašvīkātas un šķietami nekam nederīgas. ”Es viņas uzlieku tikai tad, kad es tiešām vēlos būt neredzams – uz ielas. Es viņas uzlieku un esmu savā pasaulītē,” saka kolekcijas īpašnieks. Viņa īpašumā ir arī brilles, lai radītu vēsā džeka tēlu. Kašera kolekcijā ir pārītis John Richmond saulesbriļļu.

Laikā, kad Kaspars piedalījās šovā Okartes skatuve, viņš izveidoja pats savu briļļu kolekciju. ”Divus trīs gadus bija tāda lieta, ka es no brillēm plēsu ārā stikliņus un vilku kā rāmīšus. Tā doma tajā laikā bija – acis kā mākslas darbs, kuru jāierāmē,” stāsta multimākslinieks.

Kasparam saulesbrilles ikdienā kalpo vairākiem nolūkiem – lai noslēptos, izskatītos stilīgs un pasargātu acis no saules. Multimākslinieks norāda arī uz briļļu nēsātāja krāsu izvēli, kā arī akcentē pārējo aksesuāru nozīmi.

Vairāk skaties video!

Lasi vēl