Komentāri

Tu taču zini, kas mūs parasti patiesi pārsteidz? Acīmredzami neticamais. Tieši tā varētu raksturot triku meistara Edžus brīnumdarbus, kurus viņš paveica, viesojoties šovā Es mīlu Tevi, Latvija!

Par Edžus ”upuriem” kļuva gan šova skatītāji, gan žūrija Jana Duļevska un Guntars Račs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grūti pat pateikt, kurš no Edžus trikiem bija sarežģītāks. Domu lasīšana vai neesošu kāršu atminēšana. Proti, Edžus šova viesiem lika iedomāties kādu zināmu cilvēku, un neticēsit – izmantojot savu maģiju, Edžus šos personāžus uzminēja!

Foto

Taču ar to viss nebeidzās! Iedomājies, tev Edžus iedotu iedomātu kāršu kavu. Tu varbūt padomātu – kas par blēņām, bet viņš aicinātu šīs kārtis sajaukt un izvēlēties vienu no tām. Edžus lūdz tev pamest viņam šo iedomāto kavu un … booom. Viņam rokās ir īsta kāršu kava! Tieši tā gadījās arī Guntaram Račam un Janai Duļevskai. Un Edžus, protams, izmantojot tikai sev zināmu maģiju, arī uzminēja iedomātās kārtis. Kā tas notika – skaties video!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl