Komentāri

Asprāšu internetā netrūkst. Daži no tiem uztaisījuši ļoti interesantu parodijversiju, izveidojot filmas Atriebēji 2: Solis augšup treileri. Tajā redzami kadri no filmas Atriebēji un Solis augšup, kuri ļoti veiksmīgi sapludināti kopā.

Nezinātājam pat varbūt varētu šķist, ka tāda filma patiesi arī ir, ja neskaita dažus momentus, kur uzkrītoši redzams, kā speciāli iemontēti varoņi. Bet, ja tam nepievērš uzmanību, pilnīgi gribas gaidīt filmu uz lielajiem ekrāniem.

To izveidojuši asprāši, kas regulāri savā YouTube vietnes kanālā publicē klipus, kurā parodētas dažādas pasaulē pazīstamas un atzītas filmas, piemēram, Harijs Poters, Betmens, Titāniks u.c. Viņiem seko vairāk kā 360 tūkstoši abonentu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl