Kas kopīgs Valdim Zatleram un smagajam metālam?

1 komentārs

Kad Latvijas prezidents bija Valdis Zatlers, savas vizītes laikā Rīnūžu vidusskolā viņš ar vietējiem puišiem “ierībināja” 18. novembri. Protams, ka šis video neiztika arī bez parodijas.

Kāds asprātis vārdā Filips Batarags savā YouTube kanālā jau pirms vairāk nekā četriem gadiem ievietojis šo video, taču tas iekrājis tikai 16 tūkstošus skatījumu, kas ir nepiedodami maz. Tieši šā iemesla dēļ nolēmām, ka šis materiāls nevar tapt neizmantots, tāpēc laižam to atkal “tautās”, lai tauta zinātu savus īstenos varoņus. Kā būtu, ja bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers spēlētu metāla grupā?

P.S. Tiem, kas nav šāda veida mūzikas mīļi, varam pateikt, ka šis video veidots ar dziesmu  The Bald Cadaver no grupas Cerebal Bore.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl