Kanje Vests, Rianna un citas slavenības atvadās no uzacīm

Komentāri

Kamēr pasaulē uzvaras gājienu piedzīvo kupla uzacu forma, Buzz Feed Video kreatīvā komanda ļāvusies fantāzijai un 14 šovbiznesa spīdekļiem tās likvidējusi pilnībā.

Nesen devām iespēju rast priekšstatu, kā izskatītos slavenas dāmas, ja viņas būtu ievērojami ”apvēlušās”, nu Buzz Feed Video radījuši videorullīti, kurā 14 slavenības atvadījušās no savām uzacīm. Starp pārvērtību ”varoņiem” – Rianna, Kanje Vests, Roberts Daunijs jaunākais, Džastins Bībers, Emma Vatsone, Benedikts Kamberbačs un pat Mišela Obama. Skaties video, cik šis triks ir efektīgs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl