Kalvins Heriss smīkņā par Teilori

Komentāri
Kalvins Heriss smīkņā par Teilori
AFP

Kalvins Heriss joprojām pārdzīvo Teilores Sviftas neuzticību un abu neseno šķiršanos. Par to liecina visai bieži izteiktie komentāri par bijušo draudzeni un viņas jauno sirdsāķīti Tomu Hidlstonu.

Pagājušajā nedēļā Teilore Svifta viesojās Lielbritānijā, kur pavadīja laiku kopā ar savu jauno draugu Tomu Hidlstonu un viņa ģimeni. Tieši tas, ka Teilore jau tik drīz pēc jauno attiecību uzsākšanas ir iepazinusies ar Hidlstona mammu, ir pārsteidzis Kalvinu Herisu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kalvins šo situāciju nosaucis par smieklīgu, ņemot vērā, ka viņa un Teilores 15 mēnešus ilgušo attiecību laikā Kalvina vecākus Svifta tā arī nepapūlējās satikt. Šķiet, ka šis fakts pasaules bagātākajam dīdžejam ir īpaši nepatīkams, jo arī viņa vecāki dzīvo Lielbritānijā, tomēr, saņemot vairākkārtējus uzaicinājumus viņus apciemot, Teilore atrunājusies, ka Lielbritānija esot pārāk tālu.

Teilore Svifta no Herisa izšķīrās, par to paziņojot viņam telefoniski. Tikai dažas dienas pēc šķiršanās viņa publiski parādījās ar britu aktieri Tomu Hidlstonu.

Foto

Video

Calvin Harris – Summer

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl