Kalnciema kvartāls aicina uz regeja vakaru

Komentāri
Kalnciema kvartāls aicina uz regeja vakaru
Publicitātes foto

Ceturtdien, 14. augustā, Kalnciema kvartālā notiks regeja vakars, kurā uzstāsies “Apofeoza orķestris” un dīdžejmeiteņu apvienība “Crystral Sound System”, informēja Kalnciema kvartāla kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

“Apofeoza orķestris” jau vairākus gadus izpilda jautru “fusion” starp regeju un hiphopu. Kolektīvs spēlē vienkāršu un labu mūziku par saulainām dienām un spilgtiem dzīves brīžiem, kad visa apkārtne tiek izgaismota ar smaidu. Grupa prasmīgi sevī ietver džeza melodijas, izcilu regeju un vieglu repu.

Savukārt pašmāju dīdžeju duets no “Crystal Sound System” spēlē elektronisko mūziku, iedvesmojoties no Jamaikas un regeja ritmiem. “Antara” un “Lady Krii” spēlējušas gan Latvijā, gan Baltijas valstīs un Eiropā, tāpat arī Latīņamerikā un, protams, Jamaikā.

Regeja vakars Kalnciema kvartālā sāksies plkst. 19.00, ieeja bez maksas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl