Kā Kailijas Minogas stilu ieviest savā garderobē?

Komentāri

Meitene Laura ikdienā ģērbjas klasiski un izvēlas tumšos toņus, taču šoreiz viņa kopā ar stilisti iejutīsies dziedātājas Kailijas Minogas tēlā.

”Kailija ir diezgan klasiska. Viņa izvēlas klasiskas krāsas un vienkrāsainību. Viņa nav no košu krāsu cienītājām. Protams, kaut kur jābūt tādam vārdam, kā mēs sakām ”sekss”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meklējot vakarkleitas, stiliste Indra Salceviča iesaka izmēģināt visu, kas ir uz pakaramajiem.

”Bieži vien tas, kas nepatīk, ir labākais variants. Jo uz pakaramā neviena kleita neizskatās labi. Tikai uz cilvēkiem, tāpēc jālaiko vienmēr,” pārliecināta stiliste.

Starp citu, Kailijas Minogas pārģērbšanās rekords ir tikai 45 sekundes.

Pēc tērpu piemeklēšanas jautāta, kādas ir sajūtas Kailijas tēlā, Laura atzīst, ka jūtas ļoti labi. ”Kā slavenība jūtos,” meitene atklāj.

Lauras pārvēršanos par popdīvu Kailiju Minogu skaties videosižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl