Kā Izklausies redzēts zvaigzne Elza Rozentāle un dziedātājs Nikolajs Puzikovs uzvedas pie galda!?

Komentāri

Galda kultūra nav tikai tā uzklāšana un atbilstošu piederumu izvēle. Būtiski ir izvēlēties īstās glāzes. Īpaši, ja pasākums ir vērienīgs un piedāvāta tiek liela dzērienu izvēle. Pārbaudīt savas zināšanas glāžu kultūrā raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi aicināja divus mūziķus – spēcīgās balss īpašnieci, kabarē dziedātāju un šova Izklausies redzēts zvaigzni Elzu Rozentāli un dziedošo policistu Nikolaju Puzikovu.

“Īpaši publiskai personai tas ir svarīgi, bet ļoti uz “tu” ar to neesmu! Drīzāk uz “jūs”,” smej Puzikovs. Ir kaut kādas lietas, kādas viņš ievērojot gan, piemēram, nedzert tēju, kamēr karote atrodas krūzītē, vai neizgāzt elkoņus pa galdu, kamēr ēd.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Strikti šos noteikumus neievēroju, bet kaut kādas pamatlietas gan, tas ir tikai pieklājīgi. Bet man šķiet, ka ļoti svarīgi šo galda kultūru ir ievērot un veicināt tad, kad ir kaut kādi svētki,” ar savām domām dalās Rozentāle.

Kā abiem censoņiem klājas sev neierastā vidē, skaties raidījuma Bez Tabu: Dzīves smalkumu sižetā.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl