Komentāri
Justs par izjūtām pēc Eirovīzijas un tās rezultātu: Ar Džamalu jutu vislielāko saikni
Foto: Facebook/Aminata

Sestdienas naktī noslēdzās Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa lielais fināls, kurā uzvaras laurus plūca Ukrainas pārstāve Džamala ar dziesmu 1944. Latvijas pārstāvis Justs ierindojās 15. vietā. Intervijā uzreiz pēc šova beigām Justs stāsta par savām sajūtām un Eirovīzijas rezultātu.

Uzreiz pēc šova beigām Eirovīzijas komentētājs Valters Frīdenbergs ar kolēģiem sazvanīja Justu, lai apvaicātos par viņa izjūtām un redzējumu uz rezultātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es jūtos diezgan labi. Uzvarēja mans favorīts, ar kuru šo dienu laikā jutu vislielāko saikni. Man ļoti liels prieks par Džamalu, viņa to bija pelnījusi,” stāstīja Justs.

Jautāts, ko viņš plāno darīt, pārbraucot mājās, dziedātājs neslēpa: “No sākuma iekritīšu gultā, nedaudz pagulēšu, tad paņemšu savu skrituļdēli un iešu ārā. Noteikti aizbraukšu uz savu mēģinājumu telpu un sākšu strādāt ar grupu, pēc kuras jau esmu noilgojies.”

Mūziķis neslēpj, ka mēģinājumu grafiks Eirovīzijas dziesmu konkursā bijis diezgan saspringts. “Mums bija tikai pāris dienas brīvas starp mēģinājumu dienām, trakākās bija tieši pēdējās dienās, kad dienā bija divi mēģinājumi. Bet es paguvu arī aiziet uz karuseļiem, kā arī pabraukāties ar skrituļdēli.”

Foto: krāšņie Eirovīzijas priekšnesumi

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl