Jurģis Liepnieks slepeni apprecējies

Komentāri
Jurģis Liepnieks slepeni apprecējies
Foto: Ieva Čīka, LETA

Šoruden otro reizi laulības ostā iestūrējis polittehnologs Jurģis Liepnieks (42), par sievu apņemot savu mīļoto sievieti Ilzi Elizabeti Dzirkali (33), raksta žurnāls Kas Jauns.

Laulību ceremonija notika Mārupes novada domes Dzimtsarakstu nodaļā 8. septembrī. ”Pirmdienu izvēlējāmies tāpēc, lai nav kā visiem. Trakajiem pieder pasaule!”, žurnālam Privātā Dzīve stāsta jaunā sieva, kura pēc kāzām pārgājusi vīra uzvārdā. ”Jā, esmu precēts vīrs. Šādā veidā – ar kāzām – nolēmām atzīmēt mūsu sešu gadu kopābūšanas jubileju,” žurnālam Kas Jauns pauž jaunais vīrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi iepazinušies 2008. gada vasarā. Ilzes valdzinājums slēpies spējā, esot izskatīgai blondīnei, vienlaikus darboties dažādās biznesa jomās, bet par Jurģa – humora izjūtā un vīrišķīgi filozofiskajā pieejā dzīvei.

Liepniekam šī ir otrā laulība. Iepriekš viņš bija precējies ar modes mākslinieci Diānu Liepnieci, kas ir viņa astoņgadīgās meitas Hēras māmiņa. Kas Jauns noskaidrojis, ka Diānai jau vairākus gadus ir nopietnas attiecības ar mūziķi, raidījumu vadītāju un ielu vingrotāju Kasparu Zlidni. Pērnvasar Diāna atteikusies no Liepnieka uzvārda un tagad dēvējama par Diānu Urtāni.

Arī Ilzei laulība ar Jurģi ir otrā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl