Jope iebilst kliegt uz Dumpi

3 komentāri
Jope iebilst kliegt uz Dumpi
Juris Jope izmeklētāja Gunta Beķera lomā seriālā UgunsGrēks (TV3 Publicitātes foto)

”Nevaru to izdarīt, tas nav iespējams! Kā es varu kliegt uz Uldi Dumpi?” atzīst dziedošais aktieris Juris Jope (26), kuram seriālā UgunsGrēks uzticēta izmeklētāja Gunta Beķera loma. Sagatavoties šai lomai Jurim palīdzējis arī kāds notikums privātajā dzīvē.

”Man ir ļoti pateicīga loma, jo esot izmeklētāja tēlā, esmu nopratinājis vismaz 12 seriāla varoņus. Tādā veidā iepazinos ar aktieriem, ar kuriem līdz šim nebiju sadarbojies. Ne ar Ingu Tropu, ne Elīnu Dzelmi. Arī ar Uldi Dumpi – lai arī esam strādājuši vienā teātrī, tuvplānā nebija nācies saspēlēties. Dīvaini, ka seriālā man uz viņa atveidoto Aivaru Pētersonu vairākkārt jāpaceļ balss. Tā nu viņam teicu: ”Nevaru to izdarīt, tas nav iespējams! Kā es varu kliegt uz Uldi Dumpi?” viņš mani mierināja: ”Jurīt, mani te ne tā vien aiztiek un bļauj virsū.” Šī filmēšanās man ir interesanta pieredze,” žurnālam Privātā Dzīve klāsta seriāla UgunsGrēks izmeklētāja Gunta Beķera lomas atveidotājs aktieris Juris Jope.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Reiz man aizkrita dzīvokļa durvis, izsaucu ugunsdzēsējus, bet viņi nevarēja ķerties klāt durvīm, kamēr neatbrauc policists ar izmeklētājiem. Interesanti bija vērot viņu nopietno attieksmi pret it kā maznozīmīgu notikumu,” atceras Jope kādu notikumu no savas dzīves, kas, lai sagatavotos lomai, tiklab palīdzējis izprast izmeklētāja darbu, kā detektīvgrāmatu lasīšana.

Dziedošais aktieris lielisku skatuves pieredzi guvis, pateicoties Raimondam Paulam, kurš pirms četriem gadiem Kultūras akadēmijas eksāmenā novērtējis viņa talantu. Jope atklāj, ka nu vairs nav Latvijas Nacionālā teātra štata aktieris, viņš spēlē esošajās izrādēm, bet jaunos projektos vairs neiesaistīsies. ”Esmu brīvmākslinieks, pats izvēlos projektus, kuros darboties. Vēl Mūzikas akadēmijā otrajā kursā studēju arī vokālo mākslu pie Krišjāņa Norveļa. Esmu jau piedalījies Latvijas Nacionālā operas izrādē Manona Lesko. Lai gan man ir neliela loma, tā bija iespēja ”pagaršot”, kā ir piedalīties īstā operas izrādē ar orķestri un bez īpašas apskaņošanas. Operā biju dziedājis Raimonda Paula koncertos, bet operas izrāde ir kas cits,” norāda Jope, kurš iejutīsies Nekaunīgā zvirbulēna lomā augustā atjaunotajā Jāņa Lūsēna Putnu operā, bet vasarā ar Ivara Lūša muzikālo komēdiju Septiņas vecmeitas apbraukās Latviju. Aizvien aptuveni reizi mēnesī tiek izrādīta muzikālā izrāde Cukurs. Herberts Cukurs, kurā Jope atveido titullomu.

Juris Jope kopā ar dzīvesbiedri Zani Sūniņu audzina divus bērnus – četrgadīgo Annu Alisi un Gustavu, kuram jūlija apritēs gadiņš. Ar bērnu mammu Juris iepazinies pirms sešiem gadiem Somijā, vasarā lauku darbos pelnot naudu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl