Jenny May 10 gadus mūzikā svin ar koncertu uz jumta

Komentāri
Jenny May 10 gadus mūzikā svin ar koncertu uz jumta
Publicitātes foto

Dziedātāja Jenny May, īstajā vārdā Maija Stuģe, svinot muzikālās darbības desmitgadi, sagatavojusi īpaši eksotisku šovprogrammu, ko 1. jūlijā būs iespēja baudīt Daugavas koncertzālē, 11. novembra krastmalā 17, Rīgā, Triangula bastionā.

Jenny May vēlas, lai koncerta laikā klausītāji atmodina garu un ceļ to spārnos, tāpēc Latvijā pirmo reizi meditatīvā mūzika tiks apvienota ar popmūziku. Māksliniece sola pavisam nebijušas un mistiskas noskaņas, kuras radīs gongu un netradicionālo dabas instrumentu skanējums mūziķu Daces Straumes un Yakov Cheich- Sultan pavadībā, akcentē Daugavas koncertzāles pārstāvji.

Koncertu dzīvās mūzikas pavadībā paspilgtinās profesionāli dejotāji Rolands Šteinbergs un Baiba Ceļmalniece. Horeogrāfija tiks atsvaidzināta ar dažādiem šova elementiem.

Līdzās jauniem latino ritmiem Jenny May izpildīs visiem zināmos, tautā mīļotos skaņdarbus no iepriekšējiem albumiem – Nāk nakts, Es gribu vēl mīlēt, Tev paveiksies, kā arī dziesmas no karjeras pirmsākumiem All Expectations, You Don`T Have To Peove Anything u.c. kompozīcijas.

”Ir milzīgs gandarījums par paveikto šajā starta skrējienā 10 gados. Mūzika ir tas lauciņš, kurā jūtu piepildījumu un zinu, ka vēl varu realizēties plašāk. Mūzikai nav robežu. Ir tikai jāizpleš spārni un jālido tālāk. Man prieks, ka šo gadu laikā man ir tik daudz uzticamu klausītāju. Es būšu ar jums arī turpmāk!” par savām svinībām teic Jenny May.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl