Jauns slavenību pārītis? Dziedātāja saejas ar mūziķi

Komentāri
Jauns slavenību pārītis? Dziedātāja saejas ar mūziķi
Foto: F64

Dziedātāja Amber, īstajā vārdā Aija Vītoliņa (33), nesen atgriezusies no aizraujoša ceļojuma pa Alpu kalniem ar motociklu, kurā bija devusies kopā ar rokgrupas Laika suns līderi Arni Račinski (35).

Stelvio Pass ir otra augstākā Alpu kalnu pāreja Eiropā. Stelvio Pass ievērojams ar 60 asiem līkumiem, šā iemesla dēļ tas ir viens no aizraujošākajiem un reizē bīstamākajiem ceļiem pasaulē.

”Bija ļoti bailīgi, bet es to izdarīju,” Aija pēc ceļojuma pavēstīja sociālajos tīklos. Aizraujošajā braucienā dziedātāja bija devusies kopā ar rokgrupas Laika suns solistu Arni Račinski. Šovasar abi kopīgi izgājuši sabiedrībā vairākkārt – Aija un Arnis kopīgi atpūtušies gan festivālā Positivus, kur grupa Laika suns prezentēja savu jauno albumu, gan Kalnciema kvartālā.

Iepriekš Arnim bija trīs gadus draudzība ar modeli Beāti Stivriņu, bet Aijai bija attiecības ar Latvijas Nacionāla teātra aktieri Kasparu Zvīguli. Kuluāros runāja, ka Aija bijusi vainojama Zvīguļa iepriekšējās laulības izjukšanā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl