Jauns slavenību pāris – Bindemanis un Balčunaite

Komentāri
Jauns slavenību pāris – Bindemanis un Balčunaite
Mūziķis Kaspars Bindemanis. Foto: LETA

Aktrise Vita Balčunaite un mūziķis un dīdžejs Kaspars Bindemanis par romāna uzsākšanu paziņoja, sociālās saziņas vietnē ”Facebook” publicējot attiecību statusu – attiecībās no 8. augusta.

Kamēr vieni steidz sveiks jauno pāris, citi apšauba fakta patiesumu. Jautāti, vai Kaspars un Vita patiešām ir pāris, abi atbild apstiprinoši. ”Viss, ko esmu gaidījis no attiecībām, tagad man ar Vitu ir. Vispār sajūta ir tāda, it kā mēs būtu kopā jau daudzus gadus – komunikācija ir dabiska un nepiespiesta. Saprotams, mums ir plāni, bet tie pagaidām attiecas tikai uz mums,” žurnālam ”Privātā Dzīve” atklāj Bindemanis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Balčunaite atklāj, ka attiecību veidošanās bijusi ilga un pakāpeniska. ”Mēs zinājām viens otru jau sen, mūsu vienīgā saruna dzīvajā bija notikusi pirms daudziem gadiem uz skatuves, pasākuma laikā. Pēc tam bija daudz notikumu, kurus citi uzskatītu par nejaušībām, taču mēs nejaušībām neticam,” klāsta aktrise, uzsveros, ka šajā gadījumā par būtisku pavērsienu varētu uzskatīt līdzās būšanu ar cilvēku, ar kuru saskaņa ir tik jaudīga, ka komunikācija var notikt domu un sarunu līmenī. ”Izklausīsies neticami, bet ik mirklis, kas pavadīts kopā, ir unikāls, piesātināts un nav iespējams šajā emociju koncentrācijā izdalīt kaut ko vienu, jo tas būtu negodīgi pret pārējiem mirkļiem, kuri ir ne mazāk nozīmīgi,” par attiecībām ar Kasparu Bindemani žurnālam ”Privātā Dzīve” atklāj Vita Balčunaite.

Foto no personīgā arhīva

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl