Jauns pavērsiens saistībā ar Prinsa nāves gadījumu

Komentāri
Jauns pavērsiens saistībā ar Prinsa nāves gadījumu
Foto: AFP/ LETA

Joprojām krīt šaubu ēna pār populārā dziedātāja Prinsa nāves saistību ar narkotiku vai zāļu pārdozēšanu. Tapis zināms, ka dienu pirms mūziķa nāves pie viņa nosūtīts atkarību speciālists. Šādu informāciju atklājis ārsta advokāts.

Ārsts norādījis, ka dziedātājs sirdzis ar atkarību no pretsāpju medikamentiem un viņu esot bijis paredzēts izmeklēt un pēc tam nosūtīt uz atkarību rehabilitācijas centru Kalifornijā. Pats speciālists norunātajā laikā nav varējis ierasties, tāpēc pie mūziķa nosūtījis savu dēlu, kurš strādā par viņa asistentu un pie mūziķa ieradies kopā ar citu vietējo ārstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties Prinsa īpašumā, viņiem paziņots, ka dziedātājs ir pazudis un mediķi iesaistījušies dziedātāja meklēšanā. Galu galā tieši atkarību speciālista dēls atradis mūziķi un izsaucis glābšanas dienestus.

Prinsa autopsijas rezultāti plašākai sabiedrībai netiek atklāti, taču zināms, ka notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu, vai mūziķa nāves cēlonis bija zāļu vai narkotiku pārdozēšana.

Amerikāņu dziedātājs Prinss, īstajā vārdā Prinss Rodžers Nelsons, mūžībā aizgāja 21. aprīlī 57 gadu vecumā.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl