Jaunāko Džeimsa Bonda filmu uzņems Romā

Komentāri
Jaunāko Džeimsa Bonda filmu uzņems Romā
Daniels Kreigs iepriekšējā Džeimsa Bonda filmā. Publicitātes foto

Nākamgad Romas ielās tiks uzņemtas Džeimsa Bonda filmu sērijas jaunākās daļas auto pakaļdzīšanās ainas.

Visiespaidīgākā aina būs Bonda nolaišanās ar izpletni uz Sista tilta – šauras 15. gadsimtā būvētas pārejas pār Tibras upi, pa kuru pārvietojas tikai kājāmgājēji.

Ziņas par Romā uzņemtajām ainām tika nopludinātas itāļu medijos.

Filmēšana notiks sadarbībā ar itāļu kinostudiju Cinecitta Studios, kas cenšas atgūt agrāko gadu slavu. Tur tikusi uzņemta rakstnieces Annas Raisas darba ekranizācija Christ the Lord: Out of Egypt, kā arī filma Everest ar aktrisi Keiru Naitliju galvenajā lomā.

Kā jau ziņots, filmas uzņemšana sāksies gada nogalē Pinewood studijā Londonā. Galvenajā lomā būs britu aktieris Daniels Kreigs, bet saskaņā ar ārzemju mediju ziņām ļaundari spēlēs austrietis Kristofers Valcs.

Kinolentes režisors būs Sems Mendess, kurš uzņēma lielu popularitāti iemantojušo Bonda filmu Skyfall (Operācija Skyfall).

Gaidāms, ka 24. Džeimsa Bonda sērijas filma iznāks nākamā gada beigās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl