Jaunais un jau slavenību iecienītais restorāns Grande Brasserie atklās ballīšu sezonu

Komentāri
Jaunais un jau slavenību iecienītais restorāns Grande Brasserie atklās ballīšu sezonu
Publicitātes foto

Ar austerēm, šampanieti un iecienītiem dīdžejiem šajā nedēļas nogalē šikais restorāns Grande Brasserie Riga atklās ballīšu sezonu.

Vēl nesen ar skaļu un izsmalcinātu burziņu, plašu izklaides programmu un neparastām delikatesēm Dzirnavu un Baznīcas ielas krustojumā tika atklāts franču restorāns Grande Brasserie Riga, pulcējot vairākus simtus glaunu viesu un paliekot atmiņā kā vienas no šikākajām un vērienīgākajām svinībām, neatstājot vienaldzīgos ne starp apmeklētājiem, ne medijiem. Kā tika solīts atklāšanas pasākumā, restorāns apmeklētājus priecēs ar plašu piedāvājumu – darbdienās tiek pasniegtas biznesa pusdienas, vakaros – plaša ēdienkarte un svētdienās vēlās brokastis. Savukārt nedēļas nogalēs restorānu pieskandinās Rīgas labākie dīdžeji un dzīvā mūzika, radot dinamisku nakts atmosfēru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākot ar šo piektdienu un sestdienu, restorāns atklās savu Dinner & Dance koncepciju un no plkst. 19.30 savas durvis vērs ikvienam Rīgas ballīšu cienītājam, kas izsalcis pēc labas mūzikas, lieliskas kompānijas un gaumīgas noskaņas. Visa vakara garumā skanēs dzīvā mūzika ar nesteidzīgiem džeza un klasisko pasaules hitu motīviem, apmeklētājiem būs pieejama garda šefpavāra maltīte un izcila vīnu izlase. Savukārt ballītes gaisotne tiks turpināta ar kokteiļiem, dejām un mūzikas ritmiem, jo par piektdienas vakara naglu kļūs Rīgas klubos jau iecienītais dīdžejs Fjodors Fomins no Maskavas, bet sestdienas ballītes apmeklētāji varēs baudīt austeres un šampanieti un klausīties dueta DjsUvisJDanevics uzstāšanos, kur Jānis Danēvičs demonstrēs virtuozo saksofona spēli apvienojumā ar soulful klubu hitiem dīdžeja Uvja Petrova izpildījumā.

Lasi vēl