Ja esi Teilores Sviftas fans, tas var būt izdevīgi

Komentāri

Jau kādu laiku popzvaigzne Teilore Svifta sūta personiskas dāvaniņas saviem lojālākajiem onlaina atbalstītājiem. Šis sirdi sildošais stāsts nāk no 25 gadus vecās Rebekas. Atsaucoties uz viņas Tumblr blogu, tas viss sākās, kad dziedātāja atbildēja uz vienu no meitenes publikācijām ar sirdi plosošu vēstuli.

Pēc kāda brīža ar kaste no starptautiskās pasta kompānijas FedEx klauvēja pie durvīm. Tā saturēja garu, ļoti personisku vēstuli, kaklarotu un pašas zīmētu attēlu, kā arī čeku par 1989 dolāriem ar domu – tagad Tu esi par 1989 dolāriem tuvāk, lai nomaksātu savu studiju parādu. To visu Rebeka nopublicēja savā Tumblr blogā, ko var apskatīt šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitene augšupielādēja ar video, kurā viņa atver Teilores sūtītās dāvanas. “Tātad, šis ir video ar mani, kur atveru atveru dāvanas, kuras sūtījusi Teilore,” viņa komentē. “Es biju tik satraukusies, ka nevarēju izlasīt rakstīto vēstuli, bet aploksni es iznīcināju pilnībā. Es biju tik lielā šokā, ka Teilore ir tērējusi savu laiku, lai padomātu par mani un atsūtītu kaut ko. Es joprojām neticu, ka spēšu šo visu sagremot, Šķiet, ka esmu trakā sapnī. Nespēju loģiski salikt teikumu. Paldies Dievam, mamma atvelēja minūti, lai pateiktoeis Teilorei. Teilore, paldies, paldies, paldies! Zinu, ka to jau esmu teikusi un, visticamāk, teikšu vēl miljons reižu, bet tas viss man nozīmē ļoti daudz – tik ļoti, ka pat nespēj iedomāties. Es mīlu Tevi!”

Video apskatāms zemāk:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl