Komentāri
Izziņo šova Dejo ar zvaigzni sanākšanu, kurā vari piedalīties arī tu!
Foto: Toms Norde

Piektdien, 29. aprīlī, muzikāli izklaidējošajā atpūtas klubā 9. vilnis notiks ne vien ilgi gaidītais grupas Tumsa koncerts, bet arī šova Dejo ar zvaigzni sezonas dalībnieku satikšanās svētki!

Uzvarētāji Liene Greifāne kopā ar Viktoru Haritonovu, aktrise Evija Skulte un Raimonds Andersons, aktieris Gints Grāvelis un Jeļena Tarana un daudzi citi zvaigžņotie pāri, kas mūs visu pagājušajā gadā priecēja lielajā kanāla TV3 šovā Dejo ar zvaigzni, kuram tā, starp citu, bija jau ceturtā sezona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kluba apmeklētājus vakarā sagaida arī kāds īpašs pārsteigums! Kāds tas būs? Vai zvaigžņu dejas tumsā? Vai varbūt dejotāji dziedās un muzikanti dejos? Pārsteigumi būs! Pievienojies arī Tu – dziedi kopā ar Tumsu un dejo kopā ar zvaigznēm! Biļetes vari meklēt šeit!

Atcerēsimies, ka 22. februārī uz Rīgas kinostudijas deju grīdas izgāja 11 pāri – 90. gadu rokgrupas zvaigzne Lolita Novikova jeb Lola un Andris Antuzevičs, Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols un Lesia Bogačova, kas šovu otrajā nedēļā atstāja kā pirmie, Latvijā zināmākais šefpavārs Elmārs Tannis un Elza Pole, kuri šovu atstāja priekšlaicīgi Taņņa kājas traumas dēļ, iespējams, skandalozākais pāris šovā, fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja, personības trenere Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks, modele Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers, biznesa dāma Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis, kā arī finālisti – Nacionālā teātra aktrise un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Evija Skulte un Raimonds Andersons, Latvijas lepnums Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska, Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis un Jeļena Tarana un šova uzvarētāja dziedātāja Liene Greifāne un Viktors Haritonovs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl