Komentāri
Izšķīrusies slavenā amerikāņu dziedātāja Meraija Kerija
Foto: SCANPIX

Neskatoties uz viņas vecumu, Meraija Kerija joprojām izskatās lieliski, tāpēc viņas kvēlākie stiprā dzimuma fani aiz prieka var berzēt rokas, jo pajukusi viņas sešus gadus ilgā laulība, raksta Mirror.

Baumas par to, ka slavenā dziedātāja ir pašķīrusies no savā nu jau bijušā vīra, repera Nika Kenona, ilgst kopš augusta, bet tagad tas viss ir oficiāli. Domājams, Meraija noteikti neraudāš gaužas asaras, jo nesen apstiprinājusies viņas dalība slavenajā Ellēnas šovā, kas nozīmē – darba daudz un nebūs laika domāt par problēmām privātajā dzīvē.

Oficiāls iemesls gan netiek minēts, tāpēc to atliek vien minēt, bet reizēm tā notiek, kad cilvēki saprot, ka viņiem nav īsti pa ceļam dzīves ceļos. Novēlēsim abiem veiksmi!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl