Komentāri

Publicēts filmas Greja piecdesmit nokrāsas jaunākais treileris, kas kārdina ar pikantām ainām no filmas, kas uz ekrāniem iznāks 2015. gada Valentīndienā.

Filmas Greja piecdesmit nokrāsas (Fifty Shades Of Grey) pamatā ir britu rakstnieces E. L. Džeimsas tāda paša nosaukuma romāns, kas vēsta par jaunavīgas koledžas studentes un nedaudz izvirtuša miljardiera attiecībām, tostarp pikantērijām abu guļamistabā.

Triloģija Greja piecdesmit nokrāsas tulkota 51 valodā un pārdota vairāk nekā 100 miljonos kopiju.

Kinolentē galvenās lomas spēlē amerikāņu aktrise Dakota Džonsone un īru aktieris Džeimijs Dornans.

Filmas režisore ir Sema Teilore-Džonsone, kuras vienīgā iznākusī pilnmetrāžas filma ir 2009. gada biogrāfiskā filma par eksbītlu Džonu Lenonu Nowhere Boy.

Filma uz kinoekrāniem iznāks 2015. gada februārī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl