Komentāri
“Izklausies redzēts” uzvarētāja un “Melo-M” žilbina uz “Coyote Fly” skatuves
Foto: Kristaps Bardziņš

Pēc uzvaras TV3 šovā “Izklausies redzēts” dziedātāja Dināra Rudāne neguļ uz lauriem un aizvadītajā sestdienā, 3. decembrī, kopā ar čellu grupu ”Melo-M” pieskandināja naktsklubu ”Coyote Fly”.

Koncertā skanēja gan “Melo-M” oriģināldziesmas, gan arī speciāli “Gold Limited Edition” pasākumam sagatavotas deju mūzikas kompozīcijas, kuras vokāli izpildīja TV3 šova ”Izklausies redzēts” trešās sezonas uzvarētāja dziedātāja Dināra Rudāne, dodot iespēju visiem klātesošajiem jaunā skanējumā izbaudīt pasaules populārākos hitus kopā ar iespaidīgu gaismu un video projekciju šovu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par muzikālu gaisotni gādāja arī producents un dīdžejs Makree.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl