Izbaudi dienu ar slaveno Miedziņš nāk aktieri Jāni Jarānu!

Komentāri

Aktieri Jāni Jarānu ilgus gadus ir pavadījuši divi tēli – Miedziņš un Mildiņa Nabiņas kundze. Nu jau gadu viņu uz ielas sveicina kā iemīļotā seriāla UgunsGrēks varoni Induli.

“Miedziņš ir beidzies, Mildiņa Nabiņa beigusies, tos vairs neviens nezina līdz 30 gadu vecumam, tāpēc ka tie netiek rādīti pa TV. Bet tagad mani atpazīst kā Induli. Man šoks! Gada laikā, kopš es spēlēju UgunsGrēkā, man nāk uz ielas klāt bērni, omītes mani sveicina, pieskaras,” neslēpj aktieris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktieri Jāni Jarānu no rītiem vairākas reizes nedēļā var satikt Arēna Rīga apkaimē. Ja vakarā spēlējama izrāde, tad rīta agrais apmēram sešus kilometrus garais gājiens ir obligāts. Ja jāpārvietojas pa Rīgu, tad aktieris vienmēr iet kājām, jo uzskata, ka tas ir ne tikai veselīgi, bet arī daudz ātrāk un ērtāk.

Tikpat naskā solī kā no rīta Jarāns ierodas uz vakara izrādi Gaismas pilī. Jānis izrādē tēlo Raini, bet viņa partnere Anna Putniņa ir Aspazija. Izrādē Rainim ar Aspaziju uz bibliotēkas kāpnēm jādejo pavisam 12 dejas.

Jarānam ir skaidrojums, kāpēc viņš lielākajai daļai skatītāju asociējas tikai ar humoru, kaut arī tēlojis ne vienu vien nopietnu lomu.

“Man patīk izklaidēt cilvēkus, man nepatīk viņus biedēt. Parasti lielajos teātros jo tu esi nopietnāks, jo… Jo parasti, to visi zina, tas ir rakstīts un filmās teikts, ka komiķis… nav komiķa, ir traģikomiķis.

Foto

Video

Lasi vēl