Īstvuds uzņem filmu par “Amerikas snaiperi”

Komentāri

Skatītāju vērtējumam nodoti pirmie kadri no amerikāņu aktiera un kinorežisora Klinta Īstvuda jaunākās filmas ”Amerikas snaiperis”, kuras pamatā ir autobiogrāfija, ko sarakstījis ASV mūsdienu vēsturē visvairāk cilvēkus nošāvušais snaiperis.

Filma ”Amerikas snaiperis” balstīta uz Irākas kara veterāna un izbijušā jūras kājnieka Krisa Kaila 2012. gadā izdoto grāmatu ar tādu pašu nosaukumu. Kriss ir zināms kā ”nāvējošākais” snaiperis ASV militārajā vēsturē. Savā autobiogrāfijā viņš apraksta snaiperu motīvus un apgalvo, ka ir nošāvis vairāk nekā 250 cilvēku. Pentagona statistika gan liecina, ka viņš nošāvis 160 cilvēkus. Irākā nemiernieki pat tika piesolījuši 20 tūkstošu dolāru lielu atlīdzību tam, kurš spētu par Velnu iesaukto snaiperi nonāvēt.

Nule kā publiskotajā video reklāmas rullītī Krisa lomas atveidotājs, aktieris Bredlijs Kūpers no priekšniecības saņem telefona zvanu par to vai nošaut kādu bērnu, kuram, iespējams, rokā ir granāta.

Plānots, ka uz lielākiem ekrāniem filma nonāks šā gada decembrī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl