Īsi pirms triumfa Grammy balvu pasniegšanā Sema Smita sliktākā uzstāšanās

Komentāri

Loģiski, ka jau no video pirmajām sekundēm ir skaidrs, – tā nav īsta uzstāšanās, taču, mazliet ieslēdzot fantāziju, būtu smieklīgi, ja tas, kas atskaņots šim video pa virsu, patiesi būtu īstenība.

Ir zināms, ka mūsdienu popmūzikas pasaulē Sems Smits ir apveltīts ar vienu no iespaidīgākajām balsīm, bet tas netraucē interneta “troļļiem” pasmieties arī par viņu, turklāt parodēt dziedātāja, iespējams, vienu no emocionālākajām un arī populārākajām dziesmām Stay With Me.

YouTube kanāls TheKosmic8, neskatoties uz salīdzinoši mazo abonentu skaitu (gandrīz 45 tūkstoši), pasaules interneta lietotāju uzmanību izpelnījies ar nevienu vien šāda veida pasaulē pazīstamu mūziķu parodēšanu. Viņu “upuru” sarakstā meklējami tādi vārdi kā Eds Šīrans, Marks Ronsons un Bruno Mars, Teilore Sifta u.c.

Parodiju skatīt video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl