Īsfilma: vientuļš krievu kosmonauts video čatā grib redzēt britu meitenes krūtis

Komentāri

Britu jauni kino darboņi izveidojuši jauku īsfilmu, kuras sižets ir šāds: Londona Lūsijai šķiet liela, pelēka un garlaicīga. Savu vientulību viņa cenšas kliedēt meklējot draugus vai sarunu biedrus populārajā sociālajā vietnē Chat Roulette.

Neliela atkāpe tiem, kas nezina– Roulette ir pasaulē visnotaļ populāra komunikāciju platforma, kas video čatā saved divus nepazīstamus cilvēkus no jebkuras vietas pasaulē. Tā ļauj nodoties jaukām pļāpām, tāpat kā visnotaļ pikantākām izklaidēm, demonstrējot atkailinātas ķermeņa daļas, lūdzot meitenes parādīt krūtis, izsakot rupjas piezīmes, pašapmierinoties, utt.

Bet atpakaļ pie filmiņas – pēc kārtējā vīriešu sugas īpatņa, Lūsija šķiet zaudējusi pēdējo cerību stariņu parunāt ar kādu saprātīgu būtni, bet pēkšņi ar viņu sazinās jauns krievu vīrietis. No kosmosa stacijas! Bet  arī viņš neslēpj, ka labprāt aplūkotu Lūsijas krūtis, jo tur, augšā, jūtas sasodīti vientuļš. Lūsija, kā krietna meitene, protams, iebilst, bet kā viss beigās atrisinās – skaties video!

Lasi vēl