Komentāri
Internets nebeidz smieties par to, kā di Kaprio gaida Oskara balvu
Foto: FACEBOOK.COM

Jau pēc mazāk nekā mēneša, 28. februārī, Dolby teātrī, Losandželosā, norisināsies svinīgā 88. Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonija.

Šogad 12 nominācijās ir izvirzīta filma Cilvēks, kurš izdzīvoja (The Revenant), kurā galveno lomu atveido aktieris Leonardo di Kaprio. Šī filma di Kaprio aizveda līdz piektajai Oskara nominācijai, bet, vai aizvedīs arī pie paša Oskara, uzzināsim pavisam drīz.

Tā kā līdz šim di Kaprio nav veicies un neviena nominācija nav izpelnījusies ar Oskaru, internetā klīst daudz joku par to, kā di Kaprio gaida Oskaru.

Foto: aplūko smieklīgākos no tiem!

Iepriekš Leonardo di Kaprio ir izvirzīts Kinoakadēmijas balvām 1993. gadā kā labākais otrā plāna aktieris filmā Kas nomoka Gilbertu Greipu (What’s Eating Gilbert Grape), 2005. un 2007. gadā kā labākais aktieris galvenajā lomā filmās Aviators (Aviator) un Asiņainais dimants (Blood Diamond) un 2014. gadā par labāko filmu Volstrītas vilks (The Wolf of Wall Street), kurai di Kaprio bija producents.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl