Internetā nopludinātas piecas Sony Pictures filmas

Komentāri
Internetā nopludinātas piecas Sony Pictures filmas
Breds Pits filmā Niknais, kas nelegāli lejupielādēta aptuveni 1,2 miljonus reižu. Publicitātes foto

Neilgi pēc hakeru uzbrukuma kinostudijai Sony Pictures internetā nopludinātas piecas jaunas studijas filmas, kuru vidū ir Otrā pasaules kara drāma Niknais (Fury) ar aktieri Bredu Pitu titullomā, vēsta NME.

Četras no nopludinātajām filmām vēl tikai plānots izplatīts, kamēr kinolente Niknais no oktobra ir skatāma kinoteātros visā pasaulē.

Filma Niknais nelegāli lejupielādēta jau aptuveni 1,2 miljonus reižu, vēsta kino industrijas žurnāls Variety. Savukārt mūzikls Annie, ko producējis amerikāņu reperis Jay Z, nelegāli lejupielādēts vairāk nekā 200 000 reižu.

Hakeri internetā nopludinājuši arī filmu Still Alice, kuras galvenās lomas atveidotājai Džilinanai Mūrai prognozē panākumus Oskara balvu ceremonijā, biogrāfisko filmu Mr. Turner par gleznotāju Dž. M. V. Tērneru un filmu To Write Love On Her Arms par ASV labdarības organizācijas dibināšanu.

Kā raksta NME, Sony Pictures datorsistēma tika uzlauzta pagājušopirmdien. To paveikusi hakeru grupa, kas sevi dēvē par Guardians of Peace (Miera sargātāji).

“Kinostudijas Sony Pictures Entertainment īpašuma zādzība ir krimināls nodarījums. Mēs sadarbojamies ar tiesībsargājošajām iestādēm, lai to atklātu,” izdevumam Variety norādīja studijas pārstāvis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl