Instrumenti izdod albumu Iekams un piedāvā jaunu video

Komentāri

Grupa Instrumenti, tuvojoties ziemas koncertsērijai, laiž klajā trešo studijas albumu Iekams, kurā iekļautas deviņas jaunas kompozīcijas un kas būs pieejams CD un vinila formātā, informē grupas menedžere Līva Pētersone. Dziesmai Lēna Uguns tapis video.

Albums Iekams kopā ar Gati Zaķi radīts Gruzijā, un tas bijis iecerēts kā iekšupvērsts ceļojums. Tas ir kā retrospektīvs atskats uz Instrumenti mūziķu bērnību, katra personīgo pieredzi, pamazām iepazīstoties ar pasauli. “Šo laiku gan individuāli, gan grupas mērogā izjūtam kā pāreju no viena zobrata nākamajā. Un šis albums ir tas, kurš mūs pārslēdz no “iepriekšotnes turpmākajā”,” stāsta Jānis Šipkēvics.

Līdz ar Iekams izdošanu Instrumenti piedāvā albuma otro singlu Lēna Uguns, kā arī tā video, ko veidojis mākslinieks Kristaps Epners.

Šodien, 2. decembrī, plkst. 16.00 Instrumenti aicina uz albuma Iekams kopklausīšanos Capital salonā Brīvības bulvārī 19. Pirmajiem 100 visiem Instrumenti mūziķi dāvinās jaunā albuma kopiju.

Nākamajā ceturtdienā, 11. decembrī, Jūras vārtos, Ventspilī, Instrumenti uzsāks koncertsēriju Mēs tiksimies gaisā, kas ar četriem koncertiem turpināsies Rīgas Domā (15., 16., 17. decembrī) , diviem koncertiem Vidzemes koncertzālē Cēsis (19. decembrī) un noslēgsies 26. decembrī Latgales vēstniecībā Gors. Rīgas Doma 17. decembra nakts koncerts rīkots sadarbībā ar Mans Doms.

Biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un bilesuserviss.lv.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Lasi vēl