Ieva Pļavniece tālruņa dēļ gatava tiesā sūdzēt Ķīnu

3 komentāri
Ieva Pļavniece tālruņa dēļ gatava tiesā sūdzēt Ķīnu
Foto: Toms Norde

TV3 šova Izklausies redzēts pagājušās svētdienas raidījumā triumfēja aktrise un restorāna Happy Days&Nights līdzīpašniece Ieva Pļavniece. Uzvaras prieku Ievai aizēnojis kāds nesen veikts pirkums, kas izrādījies brāķis, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Nesen aktrise internetveikalā iegādājusies divus jaunus Sony Xperia Z3 telefonus. “No sākuma viss smuki, vienīgais, kas man lika samulst – ieslēdzot aparātu, komunikācijas valoda man nebija saprotama, jo rādījās visādi smuki zīmējumi, kas atgādina hieroglifus… Loģiski – Made in China! Tas gan nebūt nenozīmē, ka aparāts maksātu 15 reižu lētāk nekā Sony Mobile veikalā,” žurnālā Privātā Dzīve no sava Facebook profila citēta Pļavniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Pēc četriem mēnešiem abi telefoni pēkšņi sabojājušies. Ieva steigusies pie šā zīmola telefonu izplatītāja, taču garantijas remonts tika atteikts. “Skaidroju viņiem cilvēku valodā, ka šie mehāniskie bojājumi radās, aparātam atrodoties manā plaukstā, nevis atsitoties pret trepēm vai pakļūstot zem traktora. Man pasaka – ja kaut kas nepatīk, varu iet uz “patērētājiem”,” tā Ieva. Turklāt viens no telefoniem sagādāja jaunu pārsteigumu. Kādu rītu aktrise vilkusi kājās apavus, bet telefons pa to laiku bijis bikšu kabatā. Līdz šim visi aktrises telefoni tikuši turēti bikšu aizmugurējā kabatā, un nekas tiem neesot kaitējis. “Pēkšņi dzirdu tādu smalku krakšķi… Skatos – jā, Sony aizmugurējā puse saplaisājusi sīkā zirnekļu tīklā,” stāstīja Ieva. Viņa kārtējo reizi nesusi telefonu uz servisu, taču garantijas remonts atkal atteikts.

Pēc Patērētāju tiesību aizsardzības centra apmeklējuma aktrise pamatīgi saniknojusies, un viņa publiski apsolīja darīt visu, lai pierādītu, – klientam šoreiz ir taisnība! “Vērsīšos neatkarīgajā ekspertīzē un atkal pie patērētāju tiesību aizstāvjiem. Ja vajadzēs, savas tiesības par brāķa pārdošanu un savu kļūdu nelabošanu aizstāvēšu Latvijas Republikas kaut Augstākajā tiesā! Un, ja būs nepieciešams, iesūdzēšu visu Ķīnas Tautas Republiku ar Sony priekšgalā,” raksta žurnāls Privātā Dzīve.

TOP komentāri

 • Ķīnietis
  +1 +1 0

  Ķīnietis

  Sony jau vispār nāk no Japānas,bet zvaigznei jau drošvien viss viens, šķībacainie vien ir! :D
 • Agita
  0 0 0

  Agita

  Es pirku kad šis tālrunis bija parādījies par 700Eiro,bet diemžēl arī man sanāca tā pat kā māksliniecei un arī,ne zemē mests ne kā savādāk bojāts,vnk kabatā...
 • Sony
  0 0 0

  Sony

  Vispār jau nopērkot Sony klonu jeb kopiju ķīniešu izpildījumā, tad nav jābrīnās jo tas nav Sony ražojums...
  Tas ir lēts atdarinājums kas jau pēc mēneša saplīst...
  Ja tirgus cena vidēji visur ir tie plus mīnus 500-600 eiro, tad nu jābūt pilnīgi stulbam pērkot par 100 eiro kopiju ka tas būšot tas pats...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl