Iepriekšējās nedēļas Izklausies redzēts uzvarētājs Jānis Auzāns kādreiz bijis Izraēlas vēstniecības drošībnieks

Komentāri

TV3 šovā Izklausies redzēts pagājušajā svētdienā triumfēja dziedātājs Jānis Auzāns, kas attēloja leģendāro džeza meistaru Lūisu Ārmstrongu. Sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve Jānis atklāj, – šobrīd no attiecībām esot brīvs vīrietis un sievietē meklējot to īpašo sajūtu.

Ja pār ceļu pārskrien melns kaķis – aizdomājas

“Piecēlos pulksten septiņos un aizvedu uz skolu puiku. Atbraucu mājās un gāju mazliet paskriet. Parasti dodos 20 minūšu krosiņā, kam seko vingrošana ar hantelēm. Pēc tam eju dušā un nodarbojos ar ātma krija jogu,” par savu ikrīta rituālu stāsta Auzāns, kuram pēc divām stundām šādu aktivitāšu sākas diena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāts par māņticību, Jānis stāsta: “Ja pār ceļu pārskrien melns kaķis, turpinu iet, taču mazliet aizdomājos. Skatuves veiksmes apakšbikšu man nav. Ir gan trīs lietas, no kurām nešķiros – man garīgā skolotāja Šrī Svami Višvananda dāvinātais gredzens un divas ķēdītes. Vienā iekārta OM zīme, otrā – kulons ar Svētās Jaunavas Marijas attēlu.”

FOTO: Jānis Auzāns šovā Izklausies redzēts

Izraēlas vēstniecības drošības dienesta darbinieks

Uz skatuves Auzānam esot uzkāpt vieglāk, ja pie ķermeņa “karājas” kāds lieks deguns vai vēders. “Vismaz man šīs abas lietas ļoti, ļoti palīdzēja. Lai taptu par kādu citu personu, man jāiziet no sevis, un es to izdaru, kad man pieliek mākslīgo degunu vai lieko vēderu,” žurnālam Privātā dzīve komentē šova Izklausies redzēts otrā raidījuma uzvarētājs.

Ikdienas rutīnā apskaņošanas uzņēmuma Sound Systems vadītājs uz miegu vairs neekonomē, jo viņš sasniedzis to vecumu, kad organisms prasa zināmu laiku, lai varētu sevi dabūt uz strīpas. “Ja mēģinu gulēt mazāk, ķermenim rodas iebildumi,” tā Auzāns.

Četrus gadus viņš pamanījies nodarboties ar vēl ko interesantu – strādājis Izraēlas vēstniecībā par drošības dienesta darbinieku. “Manā pārraudzībā bija jautājumi, kas saistīti ar drošības pasākumu nodrošināšanu.” Žurnālam Privātā Dzīve Auzāns atzīst, ka viņš gan nebija tas puisis ar saulesbrillēm un austiņu ausīs, bet gan drošības atašeja asistents, kas nodarbojas ar šādu džeku koordinēšanu.

VIDEO: Jāņa Auzāna triumfa priekšnesums

Auzāns pagaidām ir brīvs vīrietis

Kanāla TV3 skatītājiem ļoti labi pazīstami ir brāļi Auzāni – Jānis un Atis, bet viņiem ir arī trešais brālis, Āris, kuram pieder kokapstrādes uzņēmums. “Viņš labi dzied un spēlē ģitāru, taču, kad esmu uzdevis jautājumu, par to, kāpēc viņš nekāpj uz skatuves, esmu sapratis, ka šo jautājumu labāk neuzdot. Jo viņš vienkārši to nedarīs, un viss!”

Auzāns sievietes neiedala pašpārliecinātajās vai klusajās un kautrīgajās, viņam svarīga ir sajūta. “Tieši tāpēc ir absolūti vienalga, kādā krāsā ir sievietes acis vai mati.” Kā viņš atzīst žurnālam Privātā Dzīve, pašlaik ir brīvs vīrietis. Jautāts kam viņš tic, atbilde ir vienkāršā: “Es ticu Dievam. Ticu liktenim. Ticu sev.”

Lasi vēl