4 komentāri

Pagājušajā nedēļā slepeni apprecējies seriāla UgunsGrēks Jezupa lomas atveidotājs Kristaps Rasims (29) un viņa mīļotā sieviete Baiba Neja (33). Kāzas svinētas tikai liecinieku un savu bērnu – Ernesta (5) un trīsarpus gadu vecās Terēzes – klātbūtnē.

Kristaps un Baiba gredzenus mija aizvadītajā ceturtdienā, 19. maijā. Pāris laulājies slepenībā. ”Bija savi svētki,” portālam Skaties.lv stāsta jaunais vīrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesanti, ka kāzu ceļojumā uz Barselonu pāris devies pirms kāzām. ”Tas bija diezgan sen. Izdomājām, sen nekur divatā nav būts, tāpēc arī ”aizšāvām” uz Barselonu. Bija tiešām superīgi! Forša pilsēta. Var jau aizbraukt arī uz pļavu, galvenais, ar kādu mērķi brauc un kādas ir iekšējās pamatvēlmes,” atzīst Rasims.

Baiba pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Baibu Rasimu. ”Dzīvē ir dažādi etapi. Viņa izdomāja, ka tagad viņa grib tā. Kāpēc gan ne?” portālam Skaties.lv atzina aktieris.

Foto

Atgādinām, ka iemīļotais aktieris Kristaps Rasims divu bērnu māmiņu Baibu Neju bildināja visas Latvijas priekšā – TV3 šova Izklausies redzēts fināla tiešraidē pērnā gada novembrī. Pēc brīnišķīga priekšnesuma Kristaps kļuva mazliet melanholisks un vērsās pie savas līgavas, kas atradās skatītāju rindās. Viņš metās ceļos un darīja, kas vīrietim jādara savas mīļotās priekšā – lūdza viņas roku! Lai gan nevarēja nepamanīt Baibas pārsteigumu, viņa teica jāvārdu. Vēlāk atkājās, ka bildinājums bijis pārsteigums ne tikai Baibai, bet arī šova veidotājiem.

Video: Kristaps bildina Baibu visas Latvijas priekšā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl