Komentāri
Hustler izdevējs Lerijs Flints piedāvā miljonu dolāru par Trampa skandalozajiem ierakstiem
Foto: LETA/AFP

Pornogrāfiskā žurnāla Hustler izdevējs Lerijs Flints paziņojis, ka viņa misija ir “liekuļa” Trampa atmaskošana. 

Hustler piedāvājis vienu miljonu ASV dolāru atlīdzību par republikāņu prezidenta amata kandidāta Donalda Trampa skandalozajiem ierakstiem, norādot, ka nauda tiks samaksāta par “autentiskiem video vai audio ierakstiem, kas skaidri pierāda, ka Donalds Tramps ir iesaistīts nelikumīgā darbībā vai uzvedas sievietes seksuāli diskreditējošā vai pazemojošā veidā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es vienmēr esmu cienījis sievietes,” paziņoja Flints. “Trampa attieksme pret daiļā dzimuma pārstāvēm likusi man vilties. Vēl jo vairāk tāpēc, ka viņš ir cilvēks, kurš vēlas būt mūsu prezidents.”

Flints paziņojis, ka vēlas sniegt sabiedrībai pēc iespējas vairāk informācijas par tādiem cilvēkiem kā Tramps, padarot liekuļu atmaskošanu par savu misiju.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl