Komentāri

Londonā pirmizrādi piedzīvojusi šīs sezonas gaidītākā filma – supervaroņu grāvējs Atriebēji: Ultrona laikmets (Avengers: Age of Ultron). Galvenās lomas tajā atveido Holivudas zvaigžņu plejāde.

Asa sižeta filma ir turpinājums 2012. gada kases grāvējam Atriebēji, kas uzstādīja rekordu, visīsākajā laikā iekasējot 1 miljardu dolāru. Eksperti lēš, ka jaunākā filma šos ieņēmumus pārspēs. Prognozes liecina, ka pirmajā nedēļas nogalē kinolente varētu nopelnīt vismaz 200 miljonus ASV dolāru.

Filma, kuras režisors ir Džošs Vedons, ir balstīta uz Marvel Comics supervaroņu komandu Atriebēji.
Jaunajā filmā Roberta Daunija juniora atveidotais Tonijs Starks uzsāk miera uzturēšanas programmu. Taču, kad viss sāk iet šķērsām, supervaroņu komanda – Dzelzs vīrs, Kapteinis Ameriks, Tors, Halks un Melnā atraitne – pieņem izaicinājumu un metas apturēt Ultronu. Tas ir mākslīgais intelekts, kas radīts, lai aizsargātu Zemi no ārējiem ienaidniekiem, taču tagad ir kļuvis par ienaidnieku visai cilvēcei.

Galvenās lomas filmā atveido Roberts Daunijs jaunākais, Kriss Evanss, Marks Rufalo, Kriss Hemsvorts, Skārleta Johansone, Džeremijs Renners un Semjuels Džeksons. Ierastajam filmas aktieru ansamblim pievienojušies arī Pols Betanijs un Ārons Teilors-Džonsons, kā arī Elizabete Olsena, kurai ir uzticēta raganas loma.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl