Helēna Kozlova ar grupu Levīti izdod pirmo albumu

Komentāri

Svētdien, 2. novembrī, plkst. 13.00 Gaismas pilī, Mūkusalas ielā 3, uz albuma Tavi vārdi prezentācijas koncertu aicina dziedātāja Helēna Kozlova ar grupu Levīti.

Albums Tavi vārdi ierakstīts 2012. gada sākumā un 2013. gada pavasarī Gem Studio pie Gata Gaujenieka. Šis ir grupas Levīti pirmais studijas albums.

Grupa Levīti izpilda Helēnas Kozlovas autormūziku kopš 2002. gada. Vieglās etno, jazz un meditative noskaņās gan latviešu, gan “putnu” valodās tiek atklāta Helēnas pašas sacerēto gaišo, garīgi poētisko tekstu burvība. Grupas sastāvs un aranžējumi laika gaitā ir mainījušies, un šobrīd skanējums līdz ar pavadošo instrumentu loka paplašināšanos (bass, ģitāra, flauta, čells, alts un perkusijas) ir kļuvis gluži vai minisimfonisks.

Koncertā solīti arī mūziku papildinoši pārsteigumi. Pēc koncerta būs iespēja iegādāties albumu kompaktdiska formātā. Ieeja koncertā – bez maksas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl