Grupai Momend – jauna dziesma un video

Komentāri

Nedēļu pirms jaunā albuma izdošanas grupa Momend piedāvā dziesmu Another Human Being un tās video versiju.

Kā informē izdevniecības I Love You Records pārstāve Dace Volfa, Another Human Being ir otrais singls no grupas albuma Spirals, kas nāks klajā 27. oktobrī. Dziesmas video veidoja režisors Roberts Kuļenko un operators Jānis Andrejevs, galvenajā lomā – Romans Korovins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ideja klipa vizuālajam risinājumam radās, internetā uzejot rakstu par pasaules interesantākajām subkultūrām, konkrēti par subkultūru Meksikā, kuras pamatā ir vīriešu deja netradicionāla izskata zābakos, kas no citu kultūru skatpunkta varētu šķist absolūti nesaprotams fenomens. Klipa un dziesmas vēstījums pamatā ir par lietām, ko cilvēki dažādu iemeslu dēļ vēlas paturēt tikai un vienīgi sev. Šīs lietas var nest lielu prieku un piepildījumu, tomēr, jo vairāk šādu lietu cilvēkam ir, jo vientuļāks viņš riskē kļūt,” stāsta grupas līderis Kārlis Strūbergs.

Momend 2009. gada nogalē Rīgā izveidoja ģitārists, dziedātājs un dziesmu autors Kārlis Strūbergs un bundzinieks Normans Bārbals. 2012. gadā mūzikas izdevniecības I Love You Records apgādā tika izdots grupas debijas albums Episodes of Trust. Turpmākā gada laikā grupa piedzīvoja vairākas dalībnieku maiņas, un pašlaik tās sastāvs ir nostabilizējies – Kārlis Strūbergs (ģitāra, balss), Normans Bārbals (bungas), Elvijs Pārpucis (ģitāra), Jurģis Priedītis (basģitāra). Šādā sastāvā grupa aktīvi koncertējusi Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Zviedrijā, kā arī ierakstījusi otro studijas albumu Spirals.

Albums iznāks 27. oktobrī, bet sadarbībā ar mūzikas servisu Deezer ierakstu iespējams noklausīties internetā jau no šodienas, 21. oktobra.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl