Grupai bet bet vasara nebeigsies nekad

1 komentārs

Grupa bet bet klausītājus iepazīstina ar pirmo dziesmu no 8. jūnijā gaidāmā albuma Vasara nebeigsies nekad un izziņo 25. gadu jubilejas koncerttūri, kas gaidāma nākamgad.

Kā informē kompānijas Mikrofona ierakstu pārstāvji, albumā Vasara nebeigsies nekad būs iekļautas 12 pilnīgi jaunas maestro Raimonda Paula dziesmas ar grupas dalībnieka Guntara Rača vārdiem. Jau šobrīd vari noklausīties albuma tituldziesmu, kuru video ietērpis producents Ritvars Bluka, kurš paralēli video klipu veidošanai pašlaik pabeidz pats savu filmu. Dziesmas video redzams, cik patiesībā bezgala skaista Latvija ir vasaras sākumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ar bet bet mums jau ir bijusi veiksmīga sadarbība, bet ar Muktupāvelu jau pēdējā laikā bieži nācies sadarboties, izpildot Mocartu un vēl visādus brīnumus,” stāsta Raimonds Pauls. ”Gluži loģiski bija tieši viņam uzticēt aranžēt šo materiālu, kas gan sākotnēji tika gatavots šī gada Jāņu sagaidīšanai krastmalā. Tur šīs dziesmas arī izskanēs citu izpildītāju sniegumā un tas būs pavisam atšķirīgi. Man patīk, kā Zigfrīds ar savu komandu strādā. Teiksim atklāti, šīs ir vienkāršas dziesmas, bet viņiem ir izdevies tās pasnieg savā manierē. Biju patīkami pārsteigts, noklausoties rezultātu. Man šķiet, ka viņiem ir izdevies ļoti pieklājīgi.”

Ierakstot albumu, grupa pirmo reizi sadarbojas ar producentu Gintu Stankeviču, kurš sadarbojies ar grupām Tumsa, Putnu Balle, producējis albumus Laimai Vaikulei, Laurim Reinikam un daudziem citiem.

”Šis nebūs tikai jauns bet bet albums, šis ir Raimonda Paula dziesmu albums, kuru ieraksta bet bet,” akcentē Guntars Račs. ”Nav nekāds noslēpums, ka maestro nākamā gada janvārī svinēs skaistu dzīves jubileju un šis albums ir jubilejas gada priekšvēstnesis. Paulu interesē radīt jaunas lietas, nevis atskatīties uz padarīto, un šī ir viena no tām jaunajām lietām.”

Pirmā no dziesmām, kuru grupa nolēmusi publicēt šonedēļ, ir albuma Vasara nebeigsies nekad tituldziesma, kas ir stāsts par mīlestību, par to, ka iemīlējies cilvēks visu pasauli redz savādāk, kā pārējie. Dziesmas ierakstā piedalās dziedātāja Dināra Rudāne.

Grupa bet bet dibināta 1991. gadā un nākamgad ar vērienīgu koncertu sēriju svinēs 25 gadu pastāvēšanu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl