Komentāri

Svinot to ar diviem koncertiem – 31. oktobrī Liepājā, klubā “Fontaine Palace”, (plkst. 23.00) un 1. novembrī radošajā kvartālā “Brasalona”, Rīgā, Gaujas ielā 5, (sākums plkst. 19.00) – pašmāju rokenrola grupa “The Big Bluff” klausītāju vērtējumam nodos debijas pilnmetrāžas albumu, kas nosaukts grupas vārdā.

Mūziķi ir īpaši plānojuši gaidāmā Rīgas koncerta norisi. “Mēs nevēlamies prezentācijas pasākumu veidot tikai ap sevi, negribam arī variantu, kad uz vienas skatuves uzstātos piecas vienādas grupas” skaidro grupas bundzinieks Matīss Tazāns. Pasākums tiks dalīts divos sektoros: elektroniskā skatuve “9K1” un dzīvo performanču pagalms. Uz elektroniskās skatuves varēs dzirdēt pašmāju elektronisko mūziķi “Mr. Myster” un vinila plates spēlēs Henriks Eliass Zēgnērs, savukārt dzīvajā pagalmā būs stand-up izrādes no “Comedy Latvia”, uzstāsies grupa “The Coco’nuts” un savu albumu izspēlēs vakara saimnieki – “The Big Bluff”. Līdz ar paziņojumu par albuma prezentācijas pasākumiem, grupa laiž klajā trešo singlu no gaidāmā albuma “Things On My Shelf”, kas ironiskā veidā stāsta par trim tēliem – aktieri, komiķi un mūziķi.

Grupa “The Big Bluff” pastāv vairāk nekā 5 gadus un agrāk klausītājiem bija pazīstama gan kā “Acid Rain”, gan “Čehols”. Mūziķi vairākkārt uzstājušies festivālā “Positivus”, taču pēdējo gadu laikā vairāk koncentrējusies uz darbību ārzemēs – spēlējot koncertus Somijā, Anglijā un Vācijā. Gaidāmo albumu producējis Artis Orubs. Ieraksts tapis Rīgā, “Sound Division Studios” sadarbībā ar skaņu operatoru Ivaru Ozolu. Par albuma māksliniecisko pusi atbildīgs Reinis Pētersons, dizainu veidojis “Rīgas kreklu” autors, dizainers Aigars Mamis kopā ar Katrīnu Čemmi. “The Big Bluff” izdots fiziskā formātā ar “Fontaine Entertainment group” atbalstu.

Censoņu jauno singlu vari noklausīties viņu Soundcloud vietnes profilā, bet atzīmēties pie pasākuma apmeklētājiem iespējams šeit!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl