Grupa Sigma izdod jaunu dziesmu un gatavojas koncertam

Komentāri
Grupa Sigma izdod jaunu dziesmu un gatavojas koncertam
Foto: Kristaps Kalns

Grupas Sigma laiž klajā otro singlu ar nosaukumu Sazaroto taku dārzs no gaidāmā debijas albuma, kuram dots tāds pat nosaukums, uz aicina uz koncertu 11. martā Zirgu ielas koncertzālē, informē mūziķu pārstāve Dita Ābola.

Gaidāmajā albumā tiks iekļautas 13 dziesmas, kas tapušas laikā kopš grupas dibināšanas 2005. gadā. Dziesmu mūzikas autori ir grupas mūziķi, vārdus lielākajai daļai albumā iekļauto dziesmu sarakstījis Jānis Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas albumā dzirdamās dziesmas, kuras reti skanējušas pēdējās grupas uzstāšanās reizēs, būs iespējams dzirdēt 11. marta koncertā Zirgu ielas koncertzālē. Līdztekus albumā iekļautajām dziesmām grupas mūziķi – vokālists un taustiņinstrumentālists Jānis Ozoliņš, basģitārists un taustiņinstrumentālists Kaspars Lastovskis un sitaminstrumentālists Uģis Eihvalds – sola gan Dzejkoncertā izskanējušās dziesmas, gan vairākus ar latviešu dzejnieku vārdiem tapušu dziesmu pirmatskaņojumus, gan arī teātrim komponēto mūziku.

Koncerta skatuves iekārtojumu veidos viena no savdabīgākajām mūsdienu latviešu māksliniecēm Laura Feldberga sadarbībā ar gaismu mākslinieku Jāni Sniķeru, kurš piedalījies izrāžu veidošanā Nacionālajā teātrī, Valmieras Drāmas teātrī, kā arī Dirty Deal Teatro un Ģertrūdes ielās teātrī.

Grupa piedāvā iespēju iegādāties gan vienkāršas ieejas biļetes uz koncertu, gan arī īpaši izdevīgas biļetes, kuru cenā ietilpst arī albuma Sazaroto taku dārzs iegāde. Albumu apmeklētāji saņems pie koncerta ieejas, uzrādot biļeti. Koncertam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas.

Ieeja koncertzālē no plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 20.00. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs.

Lasi vēl