Komentāri
Grupa ”Otra Puse” ar īpašo hitu koncertu uzstāsies Daugavas koncertzālē
Foto: Lita Krone, LETA

Ceturtdien, 14. augustā, latviešu romantiskākā popmūzikas grupa ”Otra puse” un tās solists Normunds Pauniņš Daugavas koncertzāles apmeklētājiem piedāvās grupas visu laiku labāko dziesmu koncertu.

Koncerts būs jaunas un nebijušas muzikālās sajūtas, ko saviem klausītajiem gatavo pašmāju popmūzikas grupa. Koncertā skanēs ”Otras puses” populārākās dziesmas – ”Vēstules”, ”Ieskaties”, ”Nakts vai Rīts”, ”Dievs dod”, ”Pēc lietus”, kā arī dziesmas no jaunā albuma ”Uzzīmē mani”.

Grupa ”Otra Puse” dibināta 1992.gadā, un tās pamatsastāva mūziķi ir Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra) un Ivars Makstnieks (taustiņi). Koncertā solista Normunda Pauniņa samtainās balss tembru papildinās muzikālais pavadījums, kurā piedalīsies Mārtiņš Miļevskis (bungas), Jānis Čubars (akustiskā ģitāra) un Jānis Olekšs (bass).

Koncerta sākums plkst. 20.00, ieeja no plkst. 19:00. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Jaunnedēļ, 21.augustā, Daugavas koncertzālē uzstāsies Jānis Stībelis, sniedzot jaunā albuma ieskaņas koncertu, 28.augustā uz balli-koncertu aicinās rokenrola grupa Big Al & The Jokers, bet koncertzāles sezonu noslēgs Latvian Blues Band, kas ar savu labāko dziesmu koncertu uzstāsies 5.septembrī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl