Grupa Indygo izdos koncertieraksta DVD

Komentāri

Progresīvajā roka grupa Indygo novembrī notikušo koncertu ierakstu gatavojas nākamā gada rudenī izdot DVD Blu-Ray formātā, informē mūziķu pārstāve Ilze Tormane.

Ieraksts tapis novembra koncertos centrā Koka Rīga. Grupa atskaņoja dziesmas no līdz šim izdotajiem albumiem jaunās versijās, kuru aranžijās piedalījās grupas draugi viesmākslinieki – Ilvars Jansons, Signe Krūzmane, Ritvars Šilkovs, Jānis Kaličus, Maksims Starodubovs, Einārs Latiševs, Jānis Pauls, Aleksejs Bahirs, Elvijs Endelis un Pauls Rusko.

“Liels prieks par to, ka šis viena intīma akustiskā koncerta projekts ir pāraudzis ne tikai divos koncertos, bet arī top par kvalitatīvu un būtisku mūsu grupas pieturzīmi vēstures annālēs. Nelielais video ieskats – mūsu versija par Ilvara Jansona dziesmu Versiju vulkāns – ļauj tikai nojaust, kādas emocijas piedzīvoja visi koncertā klātesošie. Gan tie, kuri ieskandināja skatuves dēļus, gan tie, kuri smaidīja ar visām maņām skatītāju/ klausītāju rindās. Šis notikums ir viena sapņa piepildījums – dalīt skatuves kvadrātcentimetru pieredzi ar izciliem draugmūziķiem,” stāsta grupas vokālists Mārtiņš Vaters.

Koncertieraksta dziesmu miksējis Gatis Zaķis. Video režiju, montāžu un pēcapstrādi veicis Eduards Zagainovs. Ieraksta uzņemšanā piedalījušies operatori Edgars Jākobsons, Mārcis Ābele un Mārtiņš Jansons. Koncerta gaismu režiju nodrošinājis Oskars Timbars.

Grupas dienas kārtībā pašlaik ir darbs studijā nākamā gada pavasarī ar jauno skaņu ierakstu – pirmo “Indygo” albumu ar dziesmām tikai latviešu valodā.

Progresīvajā roka grupā Indygo spēlē Vaters, ģitārists Jānis Volkinšteins, basģitārists Mārtiņš Leja un bundzinieks Miks Riekstiņš. Līdz šim grupa izdevusi trīs ierakstus – debijas albumu Indygo 2005. gadā, piecu dziesmu ierakstu Under Construction EP 2007. gadā un Decoy 2013. gadā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl