Grigalis un Garklāva saviem kaķiem devuši cilvēku vārdus

Komentāri

Vairāki LNT rīta ziņu 900 sekundes vadītāji savus minčus nosaukuši cilvēku vārdos.

1. marts daudzviet pasaulē tiek svinēts kā starptautiskā kaķu diena. LNT rīta ziņu 900 sekundes vadītāji aktualizēja jautājumu par atbildības uzņemšanos par čertkājainajiem draugiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ir cilvēki, kuri baidās, ka būs jāuzņemas rūpes par kādu un ka tas varbūt ir sarežģīti. Nav tik sarežģīti. Es visu dzīvi domāju, ka Rīgā man nekad nebūs kaķu. Bet kopš paņēmu savu kaķi, tā sapratu – nav jau tik traki, ir tieši forši, ir tieši pretēji,” atklāj LNT rīta ziņu 900 sekundes moderatore Kristīne Garklāva.

Viņa savu kaķenīti nodēvējusi vairākos vārdos – Miķelīte, Mikija. “Ir kādi vismaz pieci vārdi, kuros bērni sauc,” stāsta Garklāva.

Banda 🐈👈🏼/The gang! #gang #gangsta #whosdaboss #catsvsdogs #sonya7rii #sonyimages #shotwithlove

A photo posted by KristineGarklava (@kristine.garklava) on

Savukārt Lauris Lizbovskis savam kaķim devis vārdu Herkija. “Sākumā bija Herkuless, atbrauca vecmamma un pateica, ka nav tas Herkuless,” ar smaidu atceras Lizbovskis. Māra Grigaļa kaķi sauc Pēteris, Mārtiņš Daugulis savu kaķi nosaucis par Zigmāru.

Video

Foto: kaķi, kaķi, kaķi, kaķi…

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl