Greifāne mājās speciālā akvārijā audzē garneles

1 komentārs

Pasaulē esam redzējuši dažādas interesantas lietas, bet tas, ka kāds mājās audzētu garneles, turklāt mūsu platuma grādos, pat mums ir jaunums. Šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja mums pastāstīja par sava vīra aizraušanos ar zivīm.

Neilgi pēc šova beigām portāls Skaties.lv viesojās pie tā uzvarētājas, mūziķes, radio DJ un sabiedrisko attiecību speciālistes Lienes Greifānes mājās, kurā atklājām ļoti interesantu lietu – viņa ar vīru savā virtuvē audzē mazas, pat miniatūras garnelītes. Tās nav domātas ēšanai, jo ir pārāk mazas, taču pats fakts ir ļoti interesants.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazās radībiņas dzīvo saviem izmēriem patiesi milzīgā akvārijā, kurā tiek speciāli audzētas un dzīvojas kopā ar vēl dažām zivtiņām un vairākiem tūkstošiem (!) gliemežu, kurus neesot iespējams izķert. Jāpiebilst, ka sākumā mazās radībiņas pat nebija iespējams pamanīt, līdz brīdim, kamēr ne netika pateikts, ka tur kaut kas mīt.

VIDEO

TOP komentāri

  • ooo
    0 0 0

    ooo

    Forshi, man arii ap 100 kaa minimums garneles aug un vairojas.. uzrakstisiet raxtinju? Ps.gliemezishi ari ir. Liene vrb grib? :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl