Greifāne iesaistās labdarībā Ukrainas bērnu atbalstam

Komentāri
Greifāne iesaistās labdarībā Ukrainas bērnu atbalstam
Foto: facebook/LieneGreifane

Dziedātāja Liene Greifāne metusies uz vienu roku ar pazīstamo antikvāru Artūru Avotiņu un nodibinājusi bezpeļņas organizāciju Bring The Peace, kuras mērķis ir vākt līdzekļus un humānās preces Ukrainas karā cietušo bērnu atbalstam, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Lienes Greināfes sirds plašumu jau reiz izbaudīja viņas deju partneris Viktors Haritonovs šovā Dejo ar zvaigzni 4, kad šova galveno laimestu – 5000 eiro dziedātāja atdeva Viktoram, lai viņš varētu aizbraukt uz Eiropas un pasaules čempionātiem. Pēc iepazīšanās ar Avotiņu Liene nolēmusi palīdzēt vēl kādam un kopā ar sabiedrībā zināmo antikvāru nodibinājusi organizāciju, kas rūpēsies par Donbasa bērnu centriem, kur šobrīd atrodas vairāk nekā 500 bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mums abiem rūp Ukrainas kara jautājums. Uz reālu rīcību iedrošināja kopēji paziņas, kas dzīvo kara skartajos reģionos, viņi sūtīja mums vēstules ar lūgumu palīdzēt,” žurnālam Privātā Dzīve klāsta Liene. Abi sapratuši, ka divatā nebūs iespējams situāciju vērts uz labu, turklāt nevienam nav līdzekļu, lai varētu pabarot 500 bērnu, tādēļ likumsakarīga bijusi organizācijas dibināšana. ”Gribas ne tikai runāt, bet arī reāli palīdzēt,” akcentē dziedātāja.

Iecerēts, ka organizācijas ietvaros savākto līdzekļu nogādāšanā Ukrainā piedalīsies arī pati Liene, turklāt par humānās palīdzības nogādāšanu kara skartajā reģionā plānots uzņemt arī dokumentālo filmu.

Lasi vēl