Gacho jauno videoklipu režisē Andris Gauja

Komentāri

Mūziķa Gacho jaunākā singlu Viss Pa Īstam videoklipu režisējis filmas Izlaiduma gads režisors Andris Gauja, bet galvenā loma atvēlēta M. Čehova Rīgas krievu teātra aktrisei Natālijai Smirnovai, informē mūziķa pārstāvis Kaspars Jansons.

”Dziesma pēc būtības ir diezgan trausls mīlasstāsts, kuram bija nepieciešama spēcīgi profesionāla pieeja, lai kādā brīdī kaut kas nenoietu greizi un mūsu ideja stāstam tiktu parādīta tā, kā iedomājāmies,” stāsta Gacho. ”Tā kā ar Andri bijām strādājuši iepriekš, dodot savu mūziku viņa filmai Izlaiduma Gads, iedomājāmies piedāvāt režisoram izmēģināt spēkus mūsu lauciņā, un viņš piekrita.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“”Man šķiet vērtīgi laiku pa laikam izrauties no ierastās komforta zonas – autorkino režisora lomas ”tēlošanas”. Šajā gadījumā izaicinājums bija tas, vai spēšu uztaisīt savā mūžā pirmo elektro-hiphopa klipu tā, lai džekiem patīk. Sanāca ne tikai spilgts rezultāts, bet arī iepazinu Gacho komandu kā atsaucīgus un patiešām foršus cilvēkus,” teic režisors A. Gauja.

Dziesma Viss Pa Īstam ir otrais radio singls no pērn iznākušā albuma Smaids Līdz Ausīm. Skaņdarba mūziku producējuši divi producenti – zviedru Rasmus Cantoreggi un Valdis Konstants. Dziesmā piedalās arī jaunais grupas dalībnieks, dziedātājs Justs Sirmais.

Atgādinām, ka šodien, 22.janvārī, Gacho atklās trešo Spēka Tūri, kura šogad reizē būs arī albuma koncerttūre. Atklāšanas koncerts norisināsies Rīgas klubā Coyote Fly. Ieeja no plkst. 23:00.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl