Gacho jaunajā projektā sadarbojies ar Igo un Kerēvicu

Komentāri

24. maijā dienasgaismu ieraudzīs Gata Irbes, kas plašāk zināms kā Gacho, projekta Mesa pirmais studijas albums, bet jau tagad klausītāju vērtējumam tiek nodota jauna dziesma Laika pēdas, kas tapusi sadarbībā ar Igo un Ievu Kerēvicu, informē mūziķa pārstāvis Kaspars Jansons.

Projekta Mesa trešais singls Laika pēdas ierakstīts, piedaloties dziedātājam Igo, bet papildu vokālus iedziedājusi Ieva Kerēvica. Albuma tapšanā ir piedalījušies vēl citi viesmākslinieki – grupa Jumprava, Vestards Šimkus, Agnese Rakovska un citi. Albumā apkopotas 13 kompozīcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šī dziesma ir par laika nozīmi mūsu katra dzīvēs. Tā ir pietiekoši dziļa tēma, lai mēs par to baidītos runāt, un pat domāt. Taču laikam ritot, tā ir vitāla vajadzība par to domāt un attiecīgi izvērtēt tā nozīmi – laicīgi. Kam mēs atdodam savu laiku un kā to tērējam, jo tā ir praktiski mūsu vienīgā valūta, kuru varam iemainīt pret atmiņām, pret attiecībām, pret pieredzi – šis ir jautājums, kas jāuzdod mums sev,” par jauno singlu pārdomās dalās Gatis Irbe.

Foto

Dziesmas videoklipā tika izmantoti arī viena no pasaulē labāko timelapse autoru – latvieša Kaspara Dalecka – Latvijas dabas un pilsētu timelapse videomateriāli. Klipa operators un apstrādes autors ir Ivars Burtnieks. Mūzikas autors – Jānis Šmēdiņš, dziesmas teksta līdzautors ir Igo. Albuma vāciņa noformējuma autors ir viens no mūsdienu izcilākajiem Latvijas gleznotājiem – Paulis Postažs.

Video

Albuma digitālo versiju jau tagad apmaiņā pret ziedojumu var iegūt interneta vietnē mesarmesa.lv. Visi iegūtie ienākumi ar organizācijas Ziedot.lv tehnisko un juridisko atbalstu tiks ziedoti bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai centrā Poga. Palīdzības sniegšanai kopumā apzināti 94 bērni, un viena bērna rehabilitācija vidēji izmaksā 1700 eiro. Mājaslapā varēs sekot līdz saziedotajam apjomam un bērnu skaitam, kam palīdzēts.

”Es savu dzīvi nespēju iedomāties bez sporta un aktīvas kustības. Man ir ļoti grūti iztēloties, kā tas ir, ka spert vienu soli, bilst vai uzrakstīt vārdu kādam varētu būt grūts pārbaudījums. Es jūtos pateicīgs par to, ka varu palīdzēt kādam šādus pārbaudījumus pārvērst uzvarās un atdot daļiņu no sevis, lai kādam dzīvē uzspīdētu cerība izveseļoties. Un es gribētu aicināt visus apzināties savu veiksmi un dot tiem, kuriem varbūt nav paveicies tik daudz,” par kampaņu teic projekta autors Gatis Irbe.

Mesa muzikālo žanru varētu nodēvēt kā paradoksu un pārdomu hiphopu žanra klasiskajā izpildījumā. Pie albuma mūzikas ir strādājis pašmāju producents Jānis Šmēdiņš. Viņš arī ir rūpējies par albuma ierakstu un skanējumu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl